Rabobank Merwestroom organiseert de Rabobank Clubkas Campagne en stelt 100.000 euro beschikbaar voor clubs uit de omgeving! Ook wij doen weer mee om een mooi sponsorbedrag bij elkaar te sparen.

De hulpmiddelen in het Logeerhuis De Ark zijn al 15 jaar in gebruik en zijn hard aan vervanging toe. Hulpmiddelen die gebruikt worden zijn o.a.: hoog/laag bedden; een tillift, een douchestretcher. Hiervoor willen wij de opbrengst van de Rabobank Clubkas Campagne gebruiken.

Hier hebben we jouw hulp bij nodig! Ben jij lid van Rabobank Merwestroom? Stem dan van 27 maart tot en met 10 april op onze vereniging via www.clubkascampagne.nl. Laat je omgeving weten dat wij meedoen en verzamel zoveel mogelijk stemmen.

Nog geen lid maar wilt u/je wel stemmen? Meld u/je vóór 1 maart 2018 aan via rabobank.nl/leden en kom in actie! Elke stem is geld waard!!